Pagalbininkės riebalų gaudyklėms

Taip jau sukurtas mūsų gyvenimas, kad be maisto gyventume ne ilgai. Todėl dažnai lankomės įvairiose maisto gaminimo ar pardavimo vietose, skaniai pavalgome ir po tam tikro laiko vėl jų ieškome. Tokia ta mūsų prigimtis, valgyti, kad gyventume. Bet maisto gaminimo vietose yra kiti prioritetai ir tikslai. Kad mes skaniai pavalgytume ir liktume patenkinti ne tik maistu, bet ir aplinka, savininkai privalo rūpintis švara. Viena iš tokių vietų, kurioje itin svarbi švara sistemos darbo užtikrinimui – riebalų gaudyklės.

Kaimo turizmo sodybose, picerijose, kavinėse, baruose, restoranuose ar net viešbučiuose, maisto gaminimo vietose yra sumontuotos riebalų gaudyklės. Atskirtuvai, kaip jie dar vadinami yra pirminis nuotekų valymo įrenginys tam tikrų procesų valdymui. Kadangi gaminant maistą į kriauklę ar kitas nubėgimui skirtas angas patenka didelis kiekis aliejaus, įvairios paskirties bei kilmės riebalai ir maisto likučiai, jų surinkimui iš nuotekų pirminėje stadijoje ir yra naudojamos riebalų gaudyklės. Jos atskiria riebalus nuo vandens nuotekose, todėl pirminėje valymo stadijoje nuotekos tampa daug švaresnėmis, nes dauguma riebalų lieka atskirtuvo riebalų talpykloje.

bakterijos riebalų gaudyklėms - buksvarus.lt

Bet net ir tokius nesudėtingus įrenginius privalu prižiūrėti. Perteklinis riebalų kiekis gaudyklėje gali sutrikdyti įvairius gamybos procesus ar net patį įstaigos darbą. Kadangi riebalai nuotekose yra linkę sudaryti didelius junginius, tokie gali užkimšti sistemą taip, kad be specialių priemonių nuotekų sistemos atkimšimas gali tapti neįmanomu. Todėl tokių problemų išvengimui yra naudojamos bakterijos riebalų gaudyklėms.

 

Būtent tokiomis priemonėmis riebalų skaidymui ir riebalų gaudyklių priežiūrai ir prekiauja buksvarus.lt. Šių buksvarus.lt bakterijų nuotekoms ir riebalams poveikis yra didelis. Profesionalios priemonės skaido riebalus pirminėje nuotekų stadijoje ir patekusios į riebalų gaudykles jos palaiko švarumo balansą, kad sistema neužsikimštų, o atskirtuvai dirbtų visu pajėgumu.

Bakterijos riebalų skaidymui - buksvarus.lt

Panaudojus buksvarus.lt bakterijas riebalų gaudyklėms ir valymo įrenginiams išskaidyti riebalai patenka į kitą nuotekų valymo etapą, kuriame skaidomi smulkesni organiniai produktai, tokie kaip maisto likučiai ir nuotekose ištirpę riebalai. Taigi, buksvarus.lt bakterijų poreikis efektyviam riebalų skaidymo efekto pasiekimui – akivaizdus. Šių bakterijų riebalų gaudyklėms dozavimas nėra sudėtingas. Kasdien rekomenduojama dozė yra po 2-5 dozavimo samtelius, kurie yra parduodami kartu su bakterijomis. Todėl lengvomis procedūromis panaudojant buksvarus.lt bakterijas riebalų atskirtuvams išspręsite kelis rimtus klausimus:

  • Neleisite riebalų gaudyklėse atsirasti perteklinio riebalų kiekio;
  • Išvengsite riebalų gaudyklių užsikimšimo problemų;
  • Palaikysite nurodytą lygį siekiant mažesnio nuotekų užterštumo;
  • Atsikratysite arba išvengsite nemalonių kvapų sistemoje atsiradimo;
  • Nesusidarys tvirta riebalų pluta, kuri mažina pralaidumą;
  • Sutaupysite ne tik lėšų riebalų gaudyklių priežiūrai, bet ir laiko;
  • Užtikrinsite sklandų nuotekų sistemos darbą, ko pasekoje, galėsite labiau koncentruotis į savo pagrindinių darbų atlikimą bei jų įgyvendinimo kontrolę;
  • Natūrlios buksvarus.lt bakterijos ir fermentai leis išsaugoti sistemas nepažeistomis ir palaikyti švarią aplinką bei gamtą.

Buksvarus.lt bakterijos riebalų gaudyklėms – naudingas pasirinkimas.

Vienas komentaras “Pagalbininkės riebalų gaudyklėms

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s