Kainos valymo įrenginiams bei montavimui

Augant vis didesniam individualių namų poreikiui Lietuvoje auga ir nuotekų priežiūros reikalavimai. Pagal LR Aplinkos apsaugos ministerijos patvirtintus reglamentus, visi mes privalome tvarkyti ir valyti nuotekas. Nuotekų valymo būdai yra keli, su jais ir norėtume supažindinti bei paskaičiuoti, kiek gi kainuoja ir kas įtakoja kainas.

Kaip jau minėjome, yra du nuotekų tvarkymo būdai pagal Aplinkos apsaugos ministerijos patvirtintus teisės aktus. Tai centralizuotas nuotekų tvarkymas ir nuotekų valymas nuotekų valymo įrenginių pagalba.

nuotekų valymo įrenginiai

Prie centrinės kanalizacijos sistemos yra prijungti beveik visi Lietuvoje esantys daugiabučiai namai ir dalis individualių namų, kurių savininkai pareiškė norą prisijungti prie centrinės sistemos. Tokių nuotekų tvarkymo procesų įgyvendinimu ir kontrole gyventojams rūpintis nereikia. Tai už juos atlieka miesto nuotekų valymo įmonės, kurios ir yra pagrindiniai atsakovai už valomų nuotekų švarą. Pačios sistemos prižiūrėti taip pat nereikia. Daugiabučiuose namuose kanalizacijos sistemas prižiūri namų administratoriai, o už jų atliekamas paslaugas susimoka gyventojai.

kainos

Nuotekų valymo įrenginiai buksvarus.lt – skirti individualių namų ar gyvenviečių nuotekų valymui ir aplinkos apsaugos užtikrinimui. Priklausomai nuo projekto dydžio, nuotekų valymo įrenginiai gali būti tiek kiekvieno atskiro namo, tiek kelių namų vienu metu. Tokie įrenginiai nepriklauso Lietuvos centrinei kanalizacijos sistemai ir už nuotekų valymą atsako individualiais veiksmai. Todėl statydami namus jų savininkai privalo rimtai pasverti už ir prieš prieš susimontuojant nuotekų valymo įrenginius.

Apsistokime tiek nuotekų valymo įrenginių kainomis ir sužinokime, kiek kainuoja jų montavimo darbai. Jei namuose kanalizacijos sistema jau suplanuota ir sumontuota, specialistams teks atlikti montavimo darbus išorėje. Nuotekų valymo įrenginių kainos yra aiškios. Priklausomai nuo name gyvensiančių asmenų kiekio specialistai paskaičiuos ir pasiūlys geriausius gamintojus bei jų gaminius – buksvarus.lt nuotekų valymo įrenginius. Įrenginių kainos yra įvairios, pradedant keliais šimtais eurų ir baigiant tūkstančiu ar keliais tūkstančiais eurų. Valymo įrenginių kaina priklauso nuo jų techninių charakteristikų. Norint jaustis saugiai ir komfortiškai, valymo įrenginių kainos gali šiek tiek pakilti.

Kiek gi kainuoja byksvarus.lt nuotekų valymo įrenginių montavimas?

Šis klausimas nėra lengvas į kurį būtų galima atsakyti vos tik jį uždavus. Tam, kad specialistai ir savo darbą išmanantys ekspertai galėtų tiksliai atsakyti kiek gi kainuos valymo įrenginių montavimas name, užsakovams teks pateikti nemažai informacijos apie būsimų darbų objektą.

  1. Ar užsakovas turi nuotekų valymo įrenginių projektą? Tik turint inžinerinių tinklų sąlygas, regiono aplinkos departamento sąlygas ir kitus leidimus galima planuoti ir prašyti leidimo nuotekų montavimui;
  2. Įrenginių montavimo darbus įtakoja ir tam tikros sąlygos, tai yra, ar yra sąlygos valyto vandens nubėginimui į drenažą, šalia namų esantį kanalą ar vandens telkinį. Jei tokių sąlygų nėra, darbų vykdytojai privalės papildomai suplanuoti nuotekų kaupimo talpyklą arba paruošti namo sklype infiltracinį gruntą valyto vandens sugėrimui. Suprantama, kad tokie papildomi darbai prie valymo įrenginių montavimo kainos taip pat šiek tiek prisideda.
  3. Dar vienas veiksmas, kuris taip pat įvardinamas kaip papildomas – perteklinio grunto, arba kitaip tariant atlikusios žemės sklype po darbų išvežimas. Tokie darbai taip pat kainuoja, tad neženkliai padidina ir bendrą įrenginių montavimo kainą.

Kaip matote, jei nuotekų valymo įrenginių kainą įmanoma nustatyti ir įvardinti iškart, tai montavimo darbų kainas lemia gauta išsami informacija apie tam tikrus veiksmus, reikia jų ar ne vykdant darbus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s