Kokias problemas sprendžia buksvarus.lt

Bakterijos kanalizacijai populiarėja ir Lietuvoje. Daugelis jų ieško, bet dar ne visi žino, kad jas galima įsigyti buksvarus.lt internetiniame puslapyje ir efektingai spręsti buityje ar pramonėje atsiradusias problemas. Kokios gali atsirasti ir kokios atsiranda problemos kanalizacijoje ir kokie jų sprendimo būdai paskaitykite žemiau pateikiamoje informacijoje.

Buksvarus.lt prekiauja belgiškomis profesionaliomis biologinėmis bakterijomis nuotekų valymo įrenginiams, kanalizacijai, nuotekoms, riebalų gaudyklėms ir kitoms nuotekų surinkimo sistemoms.

Tai nėra prekybos centrų lygmens produktas. Kad įsivaizduotumėte jų efektyvumą, jas naudoja mūsų klientai, tai kavinės, barai, restoranai, viešbučiai, kaimo turizmo sodybos, maisto gaminimo įmonės ir kitos pramoninės įmonės, kurios generuoja labiau užterštas nuotekas nei buitinis vartotojas.

Šiuo metu mes norime išplėsti vartotojų ratą ir bakterijas siūlyti žmonėms, kurie naudoja nuotekų šulinius, lauko tualetus, kanalizacijų duobes ir t.t. jomis mes prekiaujame jau 4 metai ir matome, kad jos efektyviai padeda ir buitiniam vartotojui. Jei turite pažįstamų, kurie turi vykdo aukščiau įvardintą veiklą, mielai pakonsultuosime ir pasiūlysime efektyvų sprendimą riebalų gaudyklėms.

Problemų sprendimas

Biologinės bakterijos ir natūralūs fermentai suskaido (vyksta medžiagų irimo procesas) į nuotekas patekusius riebalus, maisto likučius ir susidariusius įvairius junginius. Tokiu keliu valoma nuotekų sistema, o išskaidant ir junginius, kurie dažnai prilimpa prie kanalizacijos sienelių ir sumažina pralaidumą ar visiškai užkemša kanalizaciją, atkemša kanalizaciją ir atstato jos darbines funkcijas. Buksvarus.lt bakterijos kanalizacijai ir baltyminiai katalizatoriai (fermentai) pagreitina organinių medžiagų bei celiuliozės irimo procesą. Galutiniame rezultate gaunamas lengvas dumblas galutiniame rezervuare, kuris nuolat naudojant bakterijas taip pat išlieka nepakitusio kiekio.

Dažnai žmonės, kad ir susimontavę naujus nuotekų valymo įrenginius arba naudodami juos jau senei be biologinių bakterijų pastebi iš sistemos sklindančius nemalonius kvapus. Panaudojant mūsų biologines bakterijas nemalonus kvapas išnyksta per parą arba kelias. Tai priklauso nuo problemos laikotarpio, įsisenėjusi ji ar ne.

Neprižiūrint valymo įrenginių dažnai yra užkemšami ir aeraciniai plotai – kur valytas vanduo turėtų susigerti į gruntą, bet dėl susidariusių ir į gruntą patekusių junginių gruntas nebepajėgia įsisavinti valyto vandens, namų pievelėje atsiranda pelkė. Panaudojus šias bakterijas efektyviai sprendžiama ir ši problema.

Taigi, sprendžiant bent vieną iš aukščiau įvardintų problemų mūsų bakterijomis yra sprendžiamos ir visos kitos. Efektyvi priemonė naikinant kvapą išskaidys ir junginius, kurie ateityje galėjo užkimšti nuotekų sistemą – kanalizaciją arba aeracinį plotą. Problemos sprendimui bakterijų kiekis yra kitos nei profilaktinei sistemos priežiūrai. Jis priklauso nuo problemos ir sena ji ar ne. Standartinė taip vadinama šokinė dozė yra apie 250-300 g bakterijų. Likęs kiekis naudojamas kas mėnesį, kurio taip pat pakanka apie 6-7 mėnesius.

Profilaktinė nuotekų sistemų priežiūra

Nesvarbu, kad valymo įrenginiai ar kanalizacijos duobė/šulinys įrengtas naujai, šių biologinių bakterijų panaudojimas yra privalomas ir naudingas. Naudojant reguliariai išvengiama visų aukščiau išvardintų problemų, todėl namų aplinka lieka be švari nuo kvapų ir apsaugota nuo problemų atsiradimo. Bakterijos sufasuotos sausame pavidale – milteliai ir sveria po 1 kg. Profilaktinei priežiūrai jų pakanka po 100 g per mėnesį, todėl apie 10-12 mėnesių, priklausomai šeimininkai pamiršo ar praleido, pilnai pakaks.

Ši produkto 1 kg kaina rinkoje yra apie 30 eurų – 29,99 su PVM. Jei palyginsite kainas su prekybos centruose siūlančiais pastebėsite, kad jos yra ženkliai mažesnės, bet tuo pačiu ir labiau efektyvios, nes kaip minėjome – profesionalios, be to jau esame surinkę ir pakankamą kiekį atsiliepimų iš žmonių, kad galėtume taip teigti.

Mes prekiaujame oficialiai, biologinės bakterijos yra sertifikuotos. Ant jų yra lietuviška panaudojimo instrukcija vartotojui, kaip reikalauja LR Vartotojų teisių tarnyba ir įstatymas.

Taigi, buksvarus.lt bakterijos kanalizacijai ir pramonei ir efektyviam problemų sprendimui buityje.

 

Vienas komentaras “Kokias problemas sprendžia buksvarus.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s