Kvapas, kurio vengia visi – kanalizacija

Tenka pripažinti, kad mūsų gyvenimas, lyginant su praeitu dešimtmečiu pasikeitė. Tobulėjo automobiliai, buitinė technika ir suprantama – mūsų buitis bei jos gerinimui ir priežiūrai skirtos priemonės. Juk kiekvienas suprantame, prižiūrima technika ar prietaisai veikia ilgiau ir be jokių trukdžių.

Tobulėjant gyvenamųjų pastatų konstrukcijoms, tobulinamos buvo ir kanalizacijos sistemos. Nuotekų surinkimas kanalizacijos vamzdyno pagalba yra nesudėtingas ir nebrangus procesas, todėl daugelis individualių namų savininkų renkasi būtent tokias sistemas, kurios būtų patogios aptarnauti bei prižiūrėti. Mažai turintiems laiko sudėtinga suspėti visur, todėl vartotojai dažniausiai sutinka mokėti brangiau už kanalizacijos sistemos įrengimą namuose, bet su sąlyga, kad jų nereikėtų prižiūrėti. Arba, kad kanalizacinės sistemos priežiūra nekainuotų daug ir nereikalautų didelio dėmesio.

Tie, kurie jau gyvena individualiuose namuose ir naudojasi namuose sumontuota kanalizacija žino, kad nuotekų surinkimo ir nukreipimo sistemos namuose dar nepakanka. Prie tokios sistemos privalo būti prijungta arba centralizuota gyvenvietės kanalizacijos sistema, o jei nėra tokių techninių galimybių – nuotekų valymo įrenginiai.

 

Gaila, bet dažnas įsikėlęs į nuosavus šviežutėlius ir dažai dar kvepiančius namus mano, kad jei jie jau pastatyti reiškia, kad bent 10 metų juose nekils jokios problemos. Klysta tie, kurie taip galvoja, ir klysta tie, kurie galvoja, kad problemų neturėtų kilti apie 5 metus 🙂 Bet problemos namų savininkų neverčia laukti. Nemalonūs kvapai pradėję sklisti iš kanalizacijos gali atsirasti net po kelių mėnesių, pradėjus namuose generuoti buitines nuotekas.

kvapas

Naudinga žinoti, kad biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, kanalizacijos duobės, šuliniai visada atlieka savo funkcijas maksimaliai, jei ji prižiūrima tinkamai. Supraskite teisingai, šis posakis nereiškia, kad tučtuojau privalote griebti dezodorantą ar kokį kitą gaiviklį ir bandyti naikinti nemalonų kvapą kanalizacijoje. Neskubėkite taip, nes tai yra tik laikinas sprendimas ir laiko gaišimas. Greičiausiai, kad daugelis jau esate išbandę ne vieną smarvės kanalizacijoje naikinimo būdą. Šiuolaikiškas internetas leidžia jame skelbtis visiems norintiems į save atkreipti dėmesį asmenims, todėl neabejotina, kad peržiūrėjote kelis video, perskaitėte kelis patariamuosius straipsnius ir išbandėte visus rekomenduotus nemalonių kvapų naikinimo būdus. Tad, jeigu skaitote ir šį straipsnį reiškia, kad jau esate nuleidę rankas, nes iš kanalizacijos sklindanti smarvė pasiekė ir Jūsų namų erdves. Nesmagu. Bet naudinga žinoti, kad vis gi yra efektyvių priemonių kvapo kanalizacijoje naikinimui.

Smirda kanalizacija

Jei neįmanoma kentėti ir smirda kanalizacija, buksvarus.lt biologinės bakterijos ir natūralūs fermentai padės panaikinti kvapus visoje nuotekų sistemoje. Pradedant kanalizacijos sistema iki valymo įrenginių ir baigiant visa valymo talpyklų sistema. Todėl, jei nemalonūs kvapai išvedė iš kantrybės, Jums padės Buksvarus.lt efektyvios ir biologinės priemonės. Bakterijų panaudoti rekomenduojama ne daug, bet efektyvus rezultatas pastebimas jau paros bėgyje ar kelių. Poveikis priklauso nuo problemos atsiradimo termino. Jei problema įsisenėjusi, tada teks šiek tiek palaukti, o jei tai tik “šviežias“ atradimas tikėtina, kad kitą dieną kvapas bus pašalintas.

Profilaktinė kanalizacijos sistemos priežiūra biologinėmis bakterijomis leis užkirsti kelią bet kokiam kvapo atsiradimui – Buksvarus.lt

Vienas komentaras “Kvapas, kurio vengia visi – kanalizacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s