Patarimai keliaujantiems kemperiu

Kelionės kemperiu tikrai žavi savo privalumais, tačiau siekiant paties geriausio efekto, nereikėtų pamiršti, kad ir daugybės su kelionių planavimų susijusių elementų. Kad temperatūros svarba yra didesnė nei galima pamanyti iš pradžių, maršrutą ir meniu verta planuoti iš anksto, o tarp būtinų pasiimti daiktų turėtų atsirasti ne tik vaistai, bet ir bio bakterijos kanalizacijai, valymo įrenginiams, tai jau aptarėme praeitose dalyse. Vis dėlto, pasiruošimas kelionei kemperiui apima kur kas daugiau, tad pats metas aptarti ir likusius aspektus.

Ar augintiniai keliaus kartu?

Jei turite augintinių, tokiu atveju jų kelionės klausimą taip pat svarbu apgalvoti iš anksto. Jei planuojama keliauti lėktuvais, paprastai netrunkama priimti atsakymo dėl augintinių – nusprendžiama, kad jiems geriau likti namuose, nes tokiu atveju yra išvengiama daugybės nepatogumų. Vis dėlto kuomet planuojama kelionė kemperiu, atsakymo priėmimas reikalauja kur kas daugiau  pastangų, juk keliauti juo su augintiniu yra kur kas paprasčiau, nei planuoti kelionę lėktuvu. Taigi, ar augintinis keliaus kartu su jumis, spręsti lieka tik jums, tačiau iš karto nesunku pastebėti, kad tokia kelionė sukeltų kur kas mažiau nepatogumų.

patarimai

O kas vairuos?

Jei norite šiai kelionei pasiruošti tinkamai, tokiu atveju negalite  pamiršti ir dar vieno dalyko. Dar prieš kelionę svarbu atsakyti į klausimą – o kas vairuos kelionės metu? Svarbu pasakyti, kad atsakymo paieškos į šį klausimą dar prieš kelionę, padės išvengti daugybės nepatogumų kelionės metu. Tai ypač aktualu tuo atveju, jei kompanijoje yra ir daugiau vairavimo teisę turinčių žmonių. Tokiu atveju tikrai verta padalinti šį krūvį.

Iš anksto paskirstykite ir buities darbus

Norite to ar ne, tačiau bent jau minimalios namų ruošos darbų keliaujant kemperiu taip pat nepavyks išvengti. Jei klausimas, kas vairuos, turėtų būti aptariamas iš anksto, tai tą patį galima pasakyti ir apie buities darbus. Dar prieš kelionę apsvarstykite, kas bus atsakingas ir maisto gaminimą, indų plovimą, mini virtuvėlės tvarkymą augintini priežiūrą ir kitus būtinus atlikti darbus. Galite būti tikri – jei prieš kelionę rasite laiko šiems atsakymams, tokiu atveju pati kelionė kur kas malonesnės bei sklandesnė.

Keliauti kemperiu gali būti ne taip jau ir sudėtinga ir labai labai malonu. Savaime suprantama, vardan tokio rezultato teks ir šiek tiek pasistengti, tačiau tai daryti tikrai verta – kelionė bus nepalyginamai sklandesnė, komfortabilesnė bei smagesnė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s